0232 215 08 40 - +90(232) 724 00 11

ORGANİZASYON

REZERVASYON YAP

Program yöneticilerimiz, Grand Hotel Ontur’ daki günlerinizin hoş ve unutulmaz olması için herşeyi en ince ayrıntısıyla düşünürler.

Öncelikle Concierge, önbüro ve aktivite departmanlarımız, otel, bölge, seyahat organizasyonları veya her türlü özel ihtiyaçlarınız hakkında her zaman yardımınıza hazırdırlar. Sağlık Kulübü ve Fitness Center’ımız, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, şok havuzu, egzersiz odaları, güzellik merkezi ve özel masaj salonları ile hizmetinizdedir. Tüm çalışanlar, konusunda uzman ve üstün niteliklidirler.

Açık yüzme aktivitelerimiz, 2 geniş havuz, güvenli ve emniyetli çocuk havuzu, animasyon ekibinin eşliğinde eğlence ve güneşin altında bolca istirahati içerir.

Sporseverler, aydınlatmalı tenis kortumuzdan, ister özel ister profesyonel animasyon ekibimiz eşliğinde çeşitli plaj sporlarının tadını çıkarabilirler.

Video ve filmler için bir sinema salonumuz ve ayrıca özel konferans aktivitelerimizde bulunmaktadır. Mini çocuk kulübü, siz gece kulübü, sahil disko veya diğer aktivitelerle rahatlar ve eğlenirken çocuklarınıza hoşça vakit geçirtmek ve onlarla ilgilenmek için hazırdır. Eğer dilerseniz bebek bakım servisimizden de yararlanabilirsiniz.

Ayrıca gün boyunca Havuzbaşı Snack Bar ve Restoranları, Plaj Snack Bar, Vitamin Bar, Grand Patisserie, Atrium Bar, Pool Bar, Grand Cafe, Sakız Bar, Beach Bar da eşsiz tadları deneyebilirsiniz.Tümü, dilerseniz kahkaha ve eğlenceyi, dilerseniz sukunet ve huzuru bulabileceğiniz özel mekanlardır.

Şunu önemle belirtmek istiyoruz ki başta Satış & Pazarlama ve Aktivite departmanlarımız olmak üzere tüm ekibimiz sizlere her an yardıma hazırdır. Otel; çevre hakkında sorunlarınız, seyahat organizasyonlarınız için size zevkle yardımcı olacaktır.

Convention Center Foy
[000003]
DÜĞÜN TÖRENLERİ
[000003]

HAYALİNİZDEKİ MÜKEMMEL TATİL

Çeşme, Heredot’un deyimiyle “Dünyanın en güzel gökyüzüne ve en iyi iklime sahip” kıyılarında, körfezlerin, yarımadaların, koyların ve altın plajların tadını çıkart.